Beyaz Davetiye

Beyaz Davetiye

Davetiye düğün, sünnet, toplantı, konferans, doğum günü gibi özel günlere kişileri davet etmek amacıyla kullanılmaktadır. Davetiye davet etmek istediğin kişide bıraktığı etki ve davetinize iştirak etmesi açısından önemlidir. Davetiyeler en çok düğün davetleri için kullanılır. Evlenecek çiftlerin en mutlu gününe katılmasını istediği kişileri çağırmak için kullandıkları davetiyenin kalitesi ve üzerinde yazılı sözler davet ettiğiniz kişiye verdiğiniz önemi de sergiler. Davetiyeler de evlilik ya da sünnet için farklı model ve çeşitte basılmaktadır.  Düğün ve sünnet davetiyelerinde isteğe göre fotoğraflı davetiyelerde basılmaktadır. Davetiyeyi verdikleri tüm dostlarına bir hatıra kalmasını isteyen gelin ve damat kendi fotoğraflarının basılı olduğu davetiyeleri de hediye edebilmektedir. Ya da sünnet olan çocuğun sünnet kıyafeti ile çekilmiş fotoğrafı davetiyeye basılarak davet edilen kişilere hediye edilmektedir. Beyaz davetiye modelleri görsel olarak şık bir seçim olacaktır.

En Güzel Davetiye Modelleri

Düğün veya sünnet davetiyelerinde çok fazla çeşit vardır. Değişik tasarımlarla basılan davetiyeler arasında yapılacak seçimde kişilerin zevkleri ve istekleri önemlidir. Tabi ki davetiyeyi bastıracak kişilerin bütçesine göre de davetiye seçimi yapması gerekecektir. Davetiyede kullanılan karton ve baskı kalitesine göre farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Başlıca davetiye modelleri şunlardır:

  • Klasik davetiye modelleri,
  • Romantik davetiye modelleri,
  • Eğlenceli davetiye modelleri,
  • Özel tasarım davetiye modelleri.

Davetiye siparişi verecek kişiler kendi zevklerine ve isteklerine en uygun davetiye modelini seçerek basılmasını isterler. Davetiyenin üzerine yazılacak sözler, davetiyede kullanılacak kağıt kalitesi, baskı şekli, davetiyede kullanılacak renkler gibi her türlü ayrıntıyı kişiler seçerek siparişlerini ona göre verebilmektedir. Beyaz davetiye tercihi daha asil bir seçim olacaktır.

Davetiyenin Önemi

Davetiye en özel gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz insanları davet etmek için kullanacağınız özel bir çağrı mesajıdır. Ve bu güzel gününüzün anısına en güzel çağrıyı yapmak istersiniz. En güzel davetiye modelleri ve kalitenin uygun fiyat ile sunulduğu Beyaz davetiye özel günleriniz için hizmetinizdedir. İnternette yayınlanan web sitelerinde en güzel davetiye modelleri beğeninize sunulmaktadır. Seçeceğiniz davetiye modeli ve üzerine yazılacak sözlerle davetiye adedi belirlenerek internetten de davetiye siparişi verebilirsiniz. En güzel davet için en güzel davetiye seçimi size aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir