Mıknatıs Kapaklı Davetiyeler

Mıknatıs Kapaklı Davetiyeler

Davetiyeler oldukça farklı amaçlarla kullanılan ve tasarımlarında farklı ürünlerin kullanıldığı iletişim araçlarıdır. Davetiye düğünlerde, nişanlarda, sünnet düğünlerinde, doğum günlerinde, özel organizasyonlarda, açılışlarda davetlilere bu töreni haber vermek ve yapılacak törene onları davet etmek üzere kullanılmaktadır. Hazırlanan davetiye tören sahiplerinin zevkini yansıtmasının yanında trend olan modellerin seçilmesi de önem arz etmektedir. Son yıllarda oldukça farklı tasarımların söz konusu olduğu düşünülürse davetiye seçmek oldukça zaman alan bir seçim halini almaktadır.

Davetiye modelleri incelendiğinde farklı pek çok figür ve nesnenin bu modellerin hazırlanmasında kullanıldığı görülmektedir. Davetiyelerin kapaklı modellerin hazırlanmasında kapakların kapalı durması istendiğinde kullanılan yöntemler arasında mıknatıs kullanılması bulunmaktadır. Mıknatıs kapaklı davetiye modellerinde mıknatıs zarf olarak hazırlanan bölgenin iç kısmına yerleştirilebildiği gibi davetiye ikiye katlanarak birleşen noktaları mıknatıs ile kapatılabilmektedir. Mıknatıs kapaklı davetiye modellerinde de farklı modellere rastlamak mümkündür. Son dönemde davetiye sektöründe kişiye özel tasarımlar da revaçtadır. Kalıpları ve ana şeması belirlenmiş davetiyeler kişinin istediği renk ve desenlerle tasarlanmakta ve üzerine kişinin istediği özel eklemeler yapılabilmektedir.

Mıknatıs Kapaklı Davetiye Modelleri

Mıknatıs kapaklı davetiye modelleri incelendiğinde bu modellerde ana özelliğin davetiyenin içinde bulunan bilgilerin kapalı hale gelmesi olarak görülmektedir. Düğün, nişan, doğum günü, açılış gibi farklı pek çok törene davet için tasarlanmış olan bu mıknatıs kapaklı davetiyelerde mıknatıs yardımı ile hazırlanan davet bilgileri kapalı konuma getirilmiş ve bu davetiye gönderilen kişiye özel hal almıştır. Mıknatıs kapaklı davetiye modellerinde mıknatıs karton bölme içinde saklanabileceği gibi figürlerle hazırlanmış mıknatıs parçaları ile de davetiyenin kapatılması sağlanabilmektedir. Ayrıca kapatılan bölgeye yerleştirilen mıknatısın özel şekilde tasarlanması ve üzerinin kaplanması davetiyeye estetik bir görünüm kazandıracaktır.

Mıknatıs Kapaklı Davetiye Seçiminde Püf Noktaları

Mıknatıs kapaklı davetiye modeli tercih edenleri bu modelleri seçerken dikkat edecekleri en önemli durum mıknatısın davetiyenin kapatılmasını yeterince sağlayıp sağlamadığıdır. Bunun yanında davetiyenin üzerine yerleştirilen mıknatısın çekim gücünün açıp kapatırken davetiyenin yırtılmasını engelleyecek güçte olmasıdır. Çok güçlü mıknatıs yerleştirilmesi halinde davetiye kısa sürede yırtılacaktır. Bu konuda uygun mıknatıs seçiminde https://www.miknatis.gen.tr adresinden bilgi alınması ve mıknatıs tedariki mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir