İndirimli Davetiye Sitesi


Özel Kesimli Davetiye Modelleri

Düğün, nişan, sünnet ve tüm davetlerimiz bizler için özel günlerdir. Bu günler sadece bir tek gün için geçerli olan kutlama olduğu için hepimiz bu günler için özel kıyafetler, özel misafir ağırlayacak salonlar ve özel düğün davetiyeleri  isteriz. Çünkü bu günler misafirlerimiz bizim için tüm ayrıntılarıyla yıllarca akılda kalıcıdır. Yapılan hataların bu konularda sıfır olmasını ve mutluluğun da zirvede yaşanmasını umut ederiz.

Düğün, nişan, sünnet ve davetler arasında en fazla önemli olan hazırlıklardan birisi de davetiyedir. Davetiyenin şık bir duruşa sahip olması ve konuyu yansıtması her davet verecek olan kişinin istemiş olduğu özelliklerden birisidir. Davetiyenizin sizi yansıtmasını ve çok özel olmasını istiyorsanız https://turkiyedavetiye.com adresi üzerinden tüm farklı, kişiye özel ve kimsenin daha önceden görmediği tarzdaki bir davetiye siparişini hemen verebilirsiniz.

Tüm ünlü markaların davetiye modellerinden davetiyenizi seçebileceğiniz gibi, hayalinizdeki davetiye çeşitlerinize de ulaşmanız mümkündür. Katalog modelleri üzerinden yapmış olduğunuz seçimlerde %15 oranında indirim uygulanıp, kapıda ödeme seçeneği, kampanyalı davetiye seçeneği ve özel indirim seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Davetiyelerinizi Özelleştirin

Ailelerin ve evlenmek isteyen gençlerin daha evlilik tarihi gelmeden evlilik törenlerinin ve bir çok alınacak olan eşya ve kıyafetin hayalini kurduğunu biliriz. Bu hayallerini gerçekleştirmek için mağaza mağaza dolanarak alışverişlerini tamamlamak isterler. Tüm alışverişlerin içinde en önemli alışveriş davetiye seçimidir. Davetiye seçiminizi özelleştirebilmek için yapmanız gereken firmamıza ait web sitesi üzerinden zarf baskılı davetiyeler, kristal davetiyeler, populer davetiyeler, lüks davetiyeler concept davetiyeler ve rengarenk davetiye çeşitleri arasından kendiniz için şık bir davetiye seçerek bu isteğinizi özelleştirebilirsiniz.

Misafirlerinize vermek istediğiniz davetiyenin tarzına, özelliğine ve baskı çeşidine karar vererek kimsenin nikahında, düğününde, sünnet düğününde, nişan töreninde ve bir çok davetlerinde kullandığı davetiyelerden çok farklı özenle tasarlanmış davetiyelerden kullanabilirsiniz.

Davetiyenizi özel seçmeniz yapmış olduğunuz merasimi de özel hale getirecek, hem aileniz hem de davetlileriniz sizleri farklı bir gözle değerlendirecektir. Kıyafetleriniz, merasim için tutmuş olduğunuz salon, ikram etmiş olduğunuz yemeklerin sunumu için davetiyenizin önemli olduğunu bilmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir